Bart uw makelaar B.V.

5.0★ (77 reviews) · Bart uw makelaar B.V. doet woningtaxaties in Tilburg voor hypotheek, aankoop en verkoop.

Ben jij Bart uw makelaar B.V.? Beheer deze pagina
5.0
(77 reviews)

Over Bart uw makelaar B.V.

Bart uw makelaar B.V. is een hooggewaardeerde taxateur gevestigd aan Veemarktstraat 34, 5038 CV Tilburg, Nederland. Met 77 reviews is Bart uw makelaar B.V. actief in Tilburg.

Bart uw makelaar B.V. is actief als makelaardij in Tilburg en verzorgt taxaties voor hypotheek, verkoop en andere doeleinden. De kosten voor een NWWI-taxatie in Tilburg liggen tussen € 441 en € 744.

Bart uw makelaar B.V. is 5 dagen per week geopend, doorgaans van 09:00–17:30. Gesloten op zaterdag en zondag.

5.0
77 reviews
Burgemeester Brokxlaan 12
5041SB Tilburg
Ma-Vr: 09:00–17:30 | Za-Zo: Gesloten

Ben jij Bart uw makelaar B.V.? Beheer deze pagina

Wat Bart uw makelaar B.V. zelf schrijft

Het kantoor noemt zichzelf een full-service makelaarskantoor dat kopers, verkopers en wie een taxatie wil begeleidt, met Tilburg als uitvalsbasis. Het legt de nadruk op persoonlijke begeleiding, korte lijnen en een moderne, marketinggedreven aanpak. Als eigen kenmerken noemt het aandacht voor duurzaamheid, tijd en aandacht, en een niet-traditionele werkwijze. Het kantoor is actief in Tilburg, Udenhout, Berkel-Enschot en Oisterwijk.

WoningverkoopWoningaankoop
Werkt vooral voor
woningzoekers, woningverkopers
Doet daarnaast
taxatie

Samengevat uit de eigen website van Bart uw makelaar B.V., bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.

Diensten & specialisaties van Bart uw makelaar B.V.

Makelaardij
Bart uw makelaar B.V. biedt makelaardijdiensten aan in Tilburg voor de aan- en verkoop van woningen en vastgoed.
Woningmarkt en WOZ-ontwikkeling in Tilburg
Bekijk WOZ-waardeontwikkeling, woningtypes, verkoopprijzen en meer taxateurs in Tilburg.

Veelgestelde vragen over Bart uw makelaar B.V.

Vind de beste taxateur in Tilburg

HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jouw in de buurt. Je krijgt 3 offertes van taxateurs bij jou in de buurt. En maak een keuze voor de beste optie.

  • Gebaseerd op data
  • Geen verplichtingen
  • Snel & gemakkelijk

Vul je postcode in

Vind de beste taxateur in Tilburg

HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jou in de buurt van Tilburg.

Vul je postcode in

Gebaseerd op data
Geen verplichtingen
Snel & gemakkelijk