Bric Makelaardij
4.7★ (46 reviews) · Bric Makelaardij doet woningtaxaties in Den Hoorn voor hypotheek, aankoop en verkoop.
Ben jij Bric Makelaardij? Beheer deze paginaOver Bric Makelaardij
Bric Makelaardij is een hooggewaardeerde taxateur gevestigd aan Warmoesland 49, 2635 LB Den Hoorn, Nederland. Met een score van 4.7 sterren uit 46 reviews scoort Bric Makelaardij boven het regionale gemiddelde van 4.3 sterren.
Bric Makelaardij is gespecialiseerd in Financieringstaxatie. De kosten voor een NWWI-taxatie in Den Hoorn liggen tussen € 525 en € 800.
Met 46 reviews heeft Bric Makelaardij meer beoordelingen dan 76% van de taxateurs in de regio, en scoort qua beoordeling hoger dan 71% van de collega-taxateurs.
Bric Makelaardij is 5 dagen per week geopend, doorgaans van 09:00–17:00. Gesloten op zaterdag en zondag.
Ben jij Bric Makelaardij? Beheer deze pagina
Wat Bric Makelaardij zelf schrijft
Het kantoor noemt zichzelf een persoonlijke makelaar in Den Hoorn die actief is in Midden-Delfland, Delft en het Westland. Het biedt verkoop, verhuur en taxatie van woningen aan en zegt zich te richten op begeleiding van begin tot eind en een kleinschalige aanpak. Het kantoor vermeldt aansluiting bij Vastgoed Nederland en het aanbieden van gevalideerde NWWI-taxatierapporten voor bank, notaris of verzekeraar.
- Onderdeel van
- Vastgoed Nederland (voormalig VBO)
- Doet daarnaast
- gratis waardebepaling
Samengevat uit de eigen website van Bric Makelaardij, bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.
Wat klanten zeggen over Bric Makelaardij
Bric Makelaardij, geleid door Eric van der Werf, staat bij klanten bekend om persoonlijke begeleiding en snelle, heldere communicatie tijdens het hele koop- of verkoopproces. Reviewers noemen herhaaldelijk zijn goede bereikbaarheid, marktkennis en eerlijke advies, wat vaak resulteert in een vlotte verkoop tegen een goede prijs. Ook de verzorgde verkooppresentaties, met professionele foto's en styling, worden vaak als sterk punt genoemd. Eric wordt in bijna alle reviews bij naam genoemd en consequent geprezen om zijn persoonlijke aanpak en betrokkenheid. Eén enkele ervaring wijkt af van het algemene beeld, maar de overgrote meerderheid van de klanten is zeer tevreden. Bric Makelaardij lijkt geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een betrokken, deskundige makelaar met korte lijnen en persoonlijk contact.
Bron: 46 Google Reviews
Diensten & specialisaties van Bric Makelaardij
Veelgestelde vragen over Bric Makelaardij
Vind de beste taxateur in Den Hoorn
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jouw in de buurt. Je krijgt 3 offertes van taxateurs bij jou in de buurt. En maak een keuze voor de beste optie.
- Gebaseerd op data
- Geen verplichtingen
- Snel & gemakkelijk
Vul je postcode in
Vergelijk taxateurs in Den Hoorn
Vergelijk 50 taxateurs in Den Hoorn en omgeving op basis van beoordelingen en reviews.
Vind de beste taxateur in Den Hoorn
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jou in de buurt van Den Hoorn.
Vul je postcode in