Univé Noord-Holland Bovenkarspel
Univé Noord-Holland Bovenkarspel, hypotheekadviseur in Enkhuizen. 4,0★ uit 62 reviews. Hypotheekadvies vanaf € 2.400.
Ben jij Univé Noord-Holland Bovenkarspel? Beheer deze paginaUnivé Noord-Holland Bovenkarspel is een hypotheekadviseur in Enkhuizen (Noord-Holland). Univé Noord-Holland Bovenkarspel staat klaar voor al je hypotheekvragen. Univé Noord-Holland Bovenkarspel heeft 62 reviews op Google met een gemiddelde van 4,0 sterren. De tarieven starten vanaf € 2.400, wat € 611 onder het regiogemiddelde van € 3.011 ligt. Handig: dit kantoor is ook op zaterdag bereikbaar, wat niet bij alle 26 adviseurs in de buurt het geval is.
Ben jij Univé Noord-Holland Bovenkarspel? Beheer deze pagina
Over Univé Noord-Holland Bovenkarspel
Univé Noord-Holland Bovenkarspel is een hypotheekadviesbureau dat particulieren in Enkhuizen en omgeving helpt met het vinden van de beste hypotheek. De advieskosten liggen tussen € 2.400 en € 3.100, afhankelijk van je situatie.
Kenmerken Univé Noord-Holland Bovenkarspel
Gegevens en openingstijden Univé Noord-Holland Bovenkarspel
- AFM-vergunning hypotheken
- Actief (adviseren en bemiddelen), nr. 12005859
- Aangesloten bij Kifid
- 300.003103
- KvK-nummer
- 37118787
- Adviseurs
- 3
- Werkt samen met
- 12 aanbieders, o.a. Argenta, ASR Verzekeringen, Tulp Hypotheken, Vista Hypotheken, Lot Hypotheken
- Online advies
- Ja
- Maandag
- 09:00 – 17:30
- Dinsdag
- 09:00 – 17:30
- Woensdag
- 09:00 – 17:30
- Donderdag
- 09:00 – 17:30
- Vrijdag
- 09:00 – 17:30
Gegevens zoals gepubliceerd door Univé Noord-Holland Bovenkarspel, gecontroleerd op 28 sep 2026. AFM-vergunning gecontroleerd in het AFM-register op 29 sep 2026.
Diensten
Univé Noord-Holland Bovenkarspel biedt verschillende diensten aan:
- Hypotheekadvies - Onafhankelijk advies over de beste hypotheek voor jouw situatie
- Hypotheek oversluiten - Advies over het oversluiten naar een lagere rente of betere voorwaarden
- Zaterdagservice - Ook op zaterdag bereikbaar voor adviesgesprekken
Kosten hypotheekadviseur
Bij Univé Noord-Holland Bovenkarspel liggen de tarieven tussen € 2.400 en € 3.100. Univé Noord-Holland Bovenkarspel is 20% goedkoper dan gemiddeld in de regio.
Tip: vergelijk altijd meerdere adviseurs. De goedkoopste optie in de buurt is momenteel Spot Hypotheken met tarieven vanaf € 1.250.
In Enkhuizen en omgeving liggen de tarieven van hypotheekadviseurs tussen € 1.250 en € 4.200. Het gemiddelde tarief is € 3.011.
Indicatieve prijzen Univé Noord-Holland Bovenkarspel
Tarieven voor advies en het regelen van de hypotheek, zoals gepubliceerd door Univé Noord-Holland Bovenkarspel, gecontroleerd op 28 sep 2026. Prijzen zijn indicatief en kunnen variëren per situatie.
Andere populaire hypotheekadviseurs in de buurt
Naast Univé Noord-Holland Bovenkarspel is ook Steengoedt Hypotheken - Grootebroek een populaire keuze in de regio. Met een 5,0 beoordeling op basis van 262 reviews is dit een goed alternatief om te vergelijken.
Vergelijk de prijzen van Univé Noord-Holland Bovenkarspel met andere hypotheekadviseurs in de buurt.
Vind de beste hypotheekadviseur in Enkhuizen
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Enkhuizen. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
Vul je postcode in
Wat Univé Noord-Holland Bovenkarspel zelf schrijft
Univé Bovenkarspel is een winkel van de coöperatieve verzekeraar Univé in Bovenkarspel en richt zich op particulieren en ondernemers. Het kantoor noemt zichzelf het adres voor alle verzekeringsvragen en biedt onder meer woon-, auto- en rechtsbijstandverzekeringen aan, daarnaast zakelijke verzekeringen. Ook hypotheekadvies hoort bij het aanbod, via adviseur Menno Ligthart. Het kantoor haalt een kosteloze, vrijblijvende bedrijfsverzekeringscheck naar voren.
- Onderdeel van
- Univé (coöperatie met regionale Univé-organisaties)
- Werkt vooral voor
- ondernemers
- Doet daarnaast
- zakelijke verzekeringen, rechtsbijstandverzekering, reisverzekering, aansprakelijkheidsverzekering, Kentekenloket, vignetten en milieustickers
Samengevat uit de eigen website van Univé Noord-Holland Bovenkarspel, bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.
Ontvang gratis 3 offertes in Enkhuizen
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Enkhuizen. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
- Gebaseerd op data
- Geen verplichtingen
- Snel & gemakkelijk
Vul je postcode in
Vergelijk hypotheekadviseurs
Vergelijk Univé Noord-Holland Bovenkarspel met andere hypotheekadviseurs in de regio op prijs en reviews.
Enkhuizen
Enkhuizen
Starter (loondienst)
€ 2.400
Starter (ZZP)
€ 2.900
Doorstromer (loondienst)
€ 2.600
Doorstromer (ZZP)
€ 3.100
Starter (loondienst)
€ 3.150
Starter (ZZP)
€ 3.750
Doorstromer (loondienst)
€ 3.450
Doorstromer (ZZP)
€ 4.200
Starter (loondienst)
€ 2.750
Starter (ZZP)
€ 3.250
Doorstromer (loondienst)
€ 2.950
Doorstromer (ZZP)
€ 3.500
Starter (loondienst)
€ 2.750
Starter (ZZP)
€ 3.500
Doorstromer (loondienst)
€ 3.250
Doorstromer (ZZP)
€ 3.500
Grootebroek
Starter (loondienst)
€ 2.250
Starter (ZZP)
€ 2.500
Doorstromer (loondienst)
€ 2.250
Doorstromer (ZZP)
€ 2.500
Starter (loondienst)
€ 2.250
Starter (ZZP)
€ 2.750
Doorstromer (loondienst)
€ 2.500
Doorstromer (ZZP)
€ 2.950
Starter (loondienst)
€ 2.750
Starter (ZZP)
€ 3.075
Doorstromer (loondienst)
€ 2.875
Doorstromer (ZZP)
€ 3.245
Starter (loondienst)
€ 2.950
Starter (ZZP)
€ 3.250
Doorstromer (loondienst)
€ 3.150
Doorstromer (ZZP)
€ 3.250
Starter (loondienst)
€ 2.200
Starter (ZZP)
€ 2.550
Doorstromer (loondienst)
€ 2.750
Doorstromer (ZZP)
€ 3.100
Starter (loondienst)
€ 2.250
Starter (ZZP)
€ 2.250
Doorstromer (loondienst)
€ 2.750
Doorstromer (ZZP)
€ 2.750
Starter (loondienst)
€ 2.500
Starter (ZZP)
€ 2.750
Doorstromer (loondienst)
€ 2.650
Doorstromer (ZZP)
€ 3.000
Meer hypotheekadviseurs in de regio
Veelgestelde vragen
Offertes van hypotheekadviseurs in Enkhuizen vergelijken
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Enkhuizen. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
Vul je postcode in