René Schaap voor Hypotheken Wolvega

René Schaap voor Hypotheken, hypotheekadviseur in Wolvega. 5,0★ uit 2 reviews. Hypotheekadvies vanaf € 2.100.

Ben jij René Schaap voor Hypotheken Wolvega? Beheer deze pagina
Liever eerst rondkijken?Hypotheekadviseur in Friesland

René Schaap voor Hypotheken Wolvega is een hypotheekadviseur in Wolvega (Friesland). Dit kantoor is de 3e goedkoopste in Wolvega én nog relatief nieuw met 2 reviews. René Schaap voor Hypotheken Wolvega is nog relatief nieuw met 2 reviews en een 5,0 beoordeling. De tarieven starten vanaf € 2.100, wat € 958 onder het regiogemiddelde van € 3.058 ligt. Handig: dit kantoor is ook op zaterdag bereikbaar, wat niet bij alle 26 adviseurs in de buurt het geval is.

René Schaap voor Hypotheken Wolvega logo
5,0(2)

Ben jij René Schaap voor Hypotheken Wolvega? Beheer deze pagina

Ook op zaterdag

Over René Schaap voor Hypotheken Wolvega

René Schaap voor Hypotheken Wolvega is een hypotheekadviesbureau dat particulieren in Wolvega en omgeving helpt met het vinden van de beste hypotheek. De advieskosten bedragen € 2.100.

Kenmerken René Schaap voor Hypotheken Wolvega

Ook op zaterdag
Gratis oriëntatiegesprek
Avondafspraak mogelijk

Gegevens en openingstijden René Schaap voor Hypotheken Wolvega

AFM-vergunning hypotheken
Actief (adviseren en bemiddelen), nr. 12043442
Aangesloten bij Kifid
300.016110
KvK-nummer
63787946
Opgericht
2015
Adviseurs
1
Adviestalen
Nederlands, Fries
Werkt samen met
15 aanbieders, o.a. Lot Hypotheken, Rabobank (via intermediair), Tulp Hypotheken, Dazure, bijBouwe
Gratis oriëntatiegesprek
Ja
Online advies
Nee
Maandag
09:00 – 20:00
Dinsdag
09:00 – 20:00
Woensdag
09:00 – 20:00
Donderdag
09:00 – 20:00
Vrijdag
09:00 – 20:00

Gegevens zoals gepubliceerd door René Schaap voor Hypotheken Wolvega, gecontroleerd op 28 sep 2026. AFM-vergunning gecontroleerd in het AFM-register op 29 sep 2026.

Diensten

René Schaap voor Hypotheken Wolvega biedt verschillende diensten aan:

  • Hypotheekadvies - Onafhankelijk advies over de beste hypotheek voor jouw situatie
  • Hypotheek oversluiten - Advies over het oversluiten naar een lagere rente of betere voorwaarden
  • Zaterdagservice - Ook op zaterdag bereikbaar voor adviesgesprekken

Kosten hypotheekadviseur

Bij René Schaap voor Hypotheken Wolvega liggen de tarieven rond € 2.100. René Schaap voor Hypotheken Wolvega is 31% goedkoper dan gemiddeld in de regio.

Tip: vergelijk altijd meerdere adviseurs. De goedkoopste optie in de buurt is momenteel Siebe de Vries Verzekeringen en Advies met tarieven vanaf € 2.000.

In Wolvega en omgeving liggen de tarieven van hypotheekadviseurs tussen € 2.000 en € 4.095. Het gemiddelde tarief is € 3.058.

Indicatieve prijzen René Schaap voor Hypotheken Wolvega

Starter - Loondienst€ 2.100
Starter - ZZP€ 2.100
Doorstromer - Loondienst€ 2.100
Doorstromer - ZZP€ 2.100

Tarieven voor advies en het regelen van de hypotheek, zoals gepubliceerd door René Schaap voor Hypotheken Wolvega, gecontroleerd op 28 nov 2025. Prijzen zijn indicatief en kunnen variëren per situatie.

Andere populaire hypotheekadviseurs in de buurt

Naast René Schaap voor Hypotheken Wolvega is ook Ask Anja een populaire keuze in de regio. Met een 5,0 beoordeling op basis van 11 reviews is dit een goed alternatief om te vergelijken.

Vergelijk de prijzen van René Schaap voor Hypotheken Wolvega met andere hypotheekadviseurs in de buurt.

Vind de beste hypotheekadviseur in Wolvega

HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Wolvega. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.

Vul je postcode in

Gebaseerd op data
Geen verplichtingen
Snel & gemakkelijk

Wat René Schaap voor Hypotheken Wolvega zelf schrijft

Het kantoor noemt zichzelf adviseur en bemiddelaar in hypotheken en verzekeringen en werkt vanuit de eigen woning van de hypotheekadviseur in Wolvega, waarbij afspraken bij de klant thuis plaatsvinden. Het zegt toegang te hebben tot vrijwel alle hypotheekaanbieders en biedt een kosteloos en vrijblijvend eerste gesprek aan. Het legt de nadruk op het uit handen nemen van taxatie, notaris en bankgarantie, op regelmatige statusupdates tijdens de aanvraag en op een optioneel serviceabonnement na afsluiting.

Hypotheek voor aankoopHypotheek oversluitenVerbouwingshypotheekOntslag uit de hypotheekOmzetting hypotheekvormStartersleningAanvullende verzekeringen
Kantoor sinds
2015
Over doorlooptijd
Afspraak binnen 2 werkdagen
Werkt vooral voor
starters, doorstromers, zzp'ers
Doet daarnaast
aanvullende verzekeringen, overlijdensrisicoverzekering, verzekering arbeidsongeschiktheid en werkloosheid, serviceabonnement

Samengevat uit de eigen website van René Schaap voor Hypotheken Wolvega, bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.

Ontvang gratis 3 offertes in Wolvega

HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Wolvega. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.

  • Gebaseerd op data
  • Geen verplichtingen
  • Snel & gemakkelijk

Vul je postcode in

Vergelijk hypotheekadviseurs

Vergelijk René Schaap voor Hypotheken Wolvega met andere hypotheekadviseurs in de regio op prijs en reviews.

René Schaap voor Hypotheken Wolvega logo
René Schaap voor Hypotheken WolvegaHuidige

Wolvega

5.0 (2 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.100

Starter (ZZP)

€ 2.100

Doorstromer (loondienst)

€ 2.100

Doorstromer (ZZP)

€ 2.100

Starter (loondienst)

€ 2.695

Starter (ZZP)

€ 3.395

Doorstromer (loondienst)

€ 3.295

Doorstromer (ZZP)

€ 3.695

Ask Anja logo

Wolvega

5.0 (11 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.150

Starter (ZZP)

€ 2.675

Doorstromer (loondienst)

€ 2.450

Doorstromer (ZZP)

€ 2.975

Siebe de Vries Verzekeringen en Advies logo

Heerenveen

4.7 (20 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.000

Starter (ZZP)

€ 2.400

Doorstromer (loondienst)

€ 2.150

Doorstromer (ZZP)

€ 2.400

RAP Verzekeringen & Hypotheken logo

Oranjewoud

5.0 (3 reviews)

Starter (loondienst)

-

Starter (ZZP)

-

Doorstromer (loondienst)

-

Doorstromer (ZZP)

-

Starter (loondienst)

€ 2.695

Starter (ZZP)

€ 3.395

Doorstromer (loondienst)

€ 3.295

Doorstromer (ZZP)

€ 3.695

Assurantie-Advieskantoor Brandsma B.V. logo

Oldeberkoop

4.1 (14 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.000

Starter (ZZP)

€ 2.500

Doorstromer (loondienst)

€ 2.250

Doorstromer (ZZP)

€ 2.750

Bilijam Assurantiën logo

Rottum

5.0 (18 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.950

Starter (ZZP)

€ 3.350

Doorstromer (loondienst)

€ 2.950

Doorstromer (ZZP)

€ 3.347

Univé Dichtbij Heerenveen logo

Heerenveen

4.1 (42 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.554

Starter (ZZP)

€ 2.854

Doorstromer (loondienst)

€ 2.754

Doorstromer (ZZP)

€ 3.054

De Hypotheker Heerenveen logo

Heerenveen

5.0 (65 reviews)

Starter (loondienst)

€ 2.975

Starter (ZZP)

€ 3.295

Doorstromer (loondienst)

€ 3.395

Doorstromer (ZZP)

€ 3.895

ASN Bank Heerenveen logo

Heerenveen

2.5 (8 reviews)

Starter (loondienst)

-

Starter (ZZP)

-

Doorstromer (loondienst)

-

Doorstromer (ZZP)

-

Hoogste beoordeling
Laagste prijs

Veelgestelde vragen

Offertes van hypotheekadviseurs in Wolvega vergelijken

HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Wolvega. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.

Vul je postcode in

Gebaseerd op data
Geen verplichtingen
Snel & gemakkelijk