Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)
Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam), hypotheekadviseur in Zaandam. 4,7★ uit 32 reviews. Hypotheekadvies vanaf € 3.000.
Ben jij Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)? Beheer deze paginaKlijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) is een hypotheekadviseur in Zaandam (Noord-Holland). Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) biedt betrouwbaar hypotheekadvies. Klanten waarderen Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) met 4,7 sterren, gebaseerd op 32 Google reviews. De tarieven starten vanaf € 3.000, wat € 294 onder het regiogemiddelde van € 3.294 ligt. Handig: dit kantoor is ook op zaterdag bereikbaar, wat niet bij alle 26 adviseurs in de buurt het geval is.
Ben jij Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)? Beheer deze pagina
Over Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)
Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) is een hypotheekadviesbureau dat particulieren in Zaandam en omgeving helpt met het vinden van de beste hypotheek. De advieskosten liggen tussen € 3.000 en € 3.500, afhankelijk van je situatie. Klanten beoordelen Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) gemiddeld met 4,7 sterren (32 reviews).
Kenmerken Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)
Gegevens en openingstijden Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)
- AFM-vergunning hypotheken
- Actief (adviseren en bemiddelen), nr. 12016582
- Aangesloten bij Kifid
- 300.012139
- KvK-nummer
- 95403663
- Adviseurs
- 15
- Adviestalen
- Nederlands
- Werkt samen met
- 73 aanbieders, o.a. ASN Bank (via intermediair), ABN AMRO (via intermediair), bijBouwe, Allianz Zakelijk, Allianz Particulier
- Gratis oriëntatiegesprek
- Ja
- Online advies
- Nee
- Maandag
- 09:00 – 17:00
- Dinsdag
- 09:00 – 17:00
- Woensdag
- 09:00 – 17:00
- Donderdag
- 09:00 – 17:00
- Vrijdag
- 09:00 – 17:00
Gegevens zoals gepubliceerd door Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam), gecontroleerd op 28 sep 2026. AFM-vergunning gecontroleerd in het AFM-register op 29 sep 2026.
Diensten
Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) biedt verschillende diensten aan:
- Hypotheekadvies - Onafhankelijk advies over de beste hypotheek voor jouw situatie
- Hypotheek oversluiten - Advies over het oversluiten naar een lagere rente of betere voorwaarden
- Zaterdagservice - Ook op zaterdag bereikbaar voor adviesgesprekken
Kosten hypotheekadviseur
Bij Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) liggen de tarieven tussen € 3.000 en € 3.500. Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) is 9% goedkoper dan gemiddeld in de regio.
Tip: vergelijk altijd meerdere adviseurs. De goedkoopste optie in de buurt is momenteel Twiske adviesgroep met tarieven vanaf € 1.950.
In Zaandam en omgeving liggen de tarieven van hypotheekadviseurs tussen € 1.950 en € 4.450. Het gemiddelde tarief is € 3.294.
Indicatieve prijzen Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam)
Tarieven voor advies en het regelen van de hypotheek, zoals gepubliceerd door Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam), gecontroleerd op 28 sep 2026. Prijzen zijn indicatief en kunnen variëren per situatie.
Andere populaire hypotheekadviseurs in de buurt
Naast Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) is ook Finenzo Zaanstad - Zaandam een populaire keuze in de regio. Met een 5,0 beoordeling op basis van 8 reviews is dit een goed alternatief om te vergelijken.
Vind de beste hypotheekadviseur in Zaandam
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Zaandam. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
Vul je postcode in
Wat Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) zelf schrijft
Het kantoor noemt zichzelf een onafhankelijke financieel adviseur in Noord-Holland en adviseert particulieren en ondernemers over verzekeringen, hypotheken, financiële planning en pensioen. Het vestigingsplaats die bij dit profiel hoort is Zaandam. Het kantoor legt de nadruk op persoonlijk advies dat aansluit bij de eigen situatie van de klant en noemt zichzelf gecertificeerd.
- Vestigingen
- Zaandam, Alkmaar, Purmerend
- Werkt vooral voor
- ondernemers, werkgevers, vastgoedeigenaren en VvE's
- Doet daarnaast
- verzekeringen, pensioen, financiële planning
Samengevat uit de eigen website van Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam), bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.
Ontvang gratis 3 offertes in Zaandam
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Zaandam. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
- Gebaseerd op data
- Geen verplichtingen
- Snel & gemakkelijk
Vul je postcode in
Vergelijk hypotheekadviseurs
Vergelijk Klijn/Zijlmans & Partners B.V. (Zaandam) met andere hypotheekadviseurs in de regio op prijs en reviews.
Zaandam
Zaandam
Starter (loondienst)
€ 3.000
Starter (ZZP)
€ 3.500
Doorstromer (loondienst)
€ 3.000
Doorstromer (ZZP)
€ 3.500
Starter (loondienst)
€ 2.249
Starter (ZZP)
€ 2.499
Doorstromer (loondienst)
€ 2.999
Doorstromer (ZZP)
€ 3.249

Starter (loondienst)
€ 2.950
Starter (ZZP)
€ 3.200
Doorstromer (loondienst)
€ 2.950
Doorstromer (ZZP)
€ 3.200
Starter (loondienst)
€ 3.150
Starter (ZZP)
€ 3.750
Doorstromer (loondienst)
€ 3.450
Doorstromer (ZZP)
€ 3.750
Starter (loondienst)
€ 2.249
Starter (ZZP)
€ 2.999
Doorstromer (loondienst)
€ 2.999
Doorstromer (ZZP)
€ 3.499
Starter (loondienst)
-
Starter (ZZP)
-
Doorstromer (loondienst)
-
Doorstromer (ZZP)
-
Starter (loondienst)
€ 3.150
Starter (ZZP)
€ 3.500
Doorstromer (loondienst)
€ 3.150
Doorstromer (ZZP)
€ 3.500
Starter (loondienst)
€ 3.200
Starter (ZZP)
€ 3.450
Doorstromer (loondienst)
€ 3.500
Doorstromer (ZZP)
€ 3.750
Starter (loondienst)
€ 2.850
Starter (ZZP)
€ 4.050
Doorstromer (loondienst)
€ 3.550
Doorstromer (ZZP)
€ 4.050
Starter (loondienst)
€ 2.975
Starter (ZZP)
€ 3.295
Doorstromer (loondienst)
€ 3.395
Doorstromer (ZZP)
€ 3.895

Starter (loondienst)
€ 1.950
Starter (ZZP)
€ 1.950
Doorstromer (loondienst)
€ 2.250
Doorstromer (ZZP)
€ 2.250
Meer hypotheekadviseurs in de regio
Veelgestelde vragen
Offertes van hypotheekadviseurs in Zaandam vergelijken
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van de beste hypotheekadviseurs in de buurt van Zaandam. Je krijgt 3 offertes van hypotheekadviseurs bij jou in de buurt.
Vul je postcode in