Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs
4.6★ (43 reviews) · Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs doet woningtaxaties in Delfzijl voor hypotheek, aankoop en verkoop.
Ben jij Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs? Beheer deze paginaOver Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs
Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs is een hooggewaardeerde taxateur gevestigd aan Landstraat 71, 9934 AK Delfzijl, Nederland. Met een score van 4.6 sterren uit 43 reviews scoort Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs boven het regionale gemiddelde van 4.3 sterren.
Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs is gespecialiseerd in Bijzonder beheer, Financieringstaxatie, Nieuwbouw.
Met 43 reviews heeft Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs meer beoordelingen dan 94% van de taxateurs in de regio, en scoort qua beoordeling hoger dan 55% van de collega-taxateurs.
Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs is 5 dagen per week geopend, doorgaans van 09:00–17:00. Gesloten op zaterdag en zondag.
Ben jij Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs? Beheer deze pagina
Wat Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs zelf schrijft
Het kantoor noemt zichzelf makelaar en taxateur met een vestiging in Delfzijl en werkt volgens de site in de Eemsdelta en Noord- en Oost-Groningen. Het biedt woningverkoop, aankoopbegeleiding door een eigen aankoopmakelaar, verhuur van woningen, taxaties met NWWI-validatie en makelaardij voor commerciële onroerende zaken. De site wijst erop dat de makelaar bij een bezichtiging de belangen van de verkoper behartigt, waardoor kopers een eigen aankoopmakelaar kunnen inschakelen.
- Onderdeel van
- NVM (vakgroep NVM Business)
- Werkt vooral voor
- verkopers, kopers, huurders
- Doet daarnaast
- verhuur en beheer, bedrijfsonroerend goed, ontzorgen bij verkoop (ontruiming, schoonmaak, tuinonderhoud)
Samengevat uit de eigen website van Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs, bekeken op 10 okt 2026. Een kantoor kan zijn site intussen hebben aangepast.
Wat klanten zeggen over Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs
Kamp & Koolhof Makelaars en Taxateurs uit Delfzijl staat bekend om goede lokale marktkennis en persoonlijke, betrokken begeleiding bij aan- en verkoop van woningen. Klanten noemen herhaaldelijk de heldere en snelle communicatie, de goede bereikbaarheid en het meedenken in strategie en onderhandelingen. Menne Kamp wordt vaak specifiek genoemd als prettige en deskundige contactpersoon, en ook Laurens en Niek worden door klanten bedankt voor hun hulp. Meerdere reviewers benadrukken dat het kantoor empathisch en eerlijk communiceert, ook in emotionele verkooptrajecten, en dat woningen vaak snel en tegen een marktconforme prijs worden verkocht. Dit maakt het kantoor geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een persoonlijke aanpak met lokale expertise, zowel bij aankoop als verkoop.
Bron: 43 Google Reviews
Diensten & specialisaties van Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs
Veelgestelde vragen over Kamp&Koolhof Makelaars en Taxateurs
Vind de beste taxateur in Delfzijl
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jouw in de buurt. Je krijgt 3 offertes van taxateurs bij jou in de buurt. En maak een keuze voor de beste optie.
- Gebaseerd op data
- Geen verplichtingen
- Snel & gemakkelijk
Vul je postcode in
Vergelijk taxateurs in Delfzijl
Vergelijk 16 taxateurs in Delfzijl en omgeving op basis van beoordelingen en reviews.
Vind de beste taxateur in Delfzijl
HuisAssist helpt gratis & vrijblijvend met het vinden van beschikbare en voordelige taxateurs bij jou in de buurt van Delfzijl.
Vul je postcode in